سرخط خبرها:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان:
ایجاد اشتغال پایدار برای جوانان، نیاز اصلی کشور است.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان گفت: طرح های ایجاد اشتغاجل پایدار برای جوانان باید به صورت جدی اجرایی شود
‍ به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان
دکتر ‌حشمت الله عسگری عصر شنبه در جلسه کارگروه آموزش و پژوهش، فناوی و نوآوری استان در سالن جلسات استانداری گفت: دانش آموختگان دانشگاهی کشور امروز برای ورود به بازار کار، نیاز به ایجاد مشاغل خاص دارند که در قالب طرح هایی همچون ایجاد اشتغال پایدار تحقق می یابد.
وی گفت: در حال حاضر فاصله بین صنعت و دانشگاه بسیار زیاد است و برای از بین بردن این شکاف اجرای طرح هایی چون "بانک مساله" می تواند راهگشا باشد.
معاون استاندار سمنان تصریح کرد:بانک مساله می تواند با جمع آوری نیازها، کمبودها و چالش های بخش صنعت و ارائه به جامعه متخصصین و محققین دانشگاهی در قالب پیشنهاد، در از بین بردن شکاف میان صنعت و دانشگاه موفق باشد.
وی گفت:120 طرح توسعه محور پیشنهادی برای معرفی به شورای برنامه ریزی استان، در چهار کارگروه تخصصی صنعت، معدن و تجارت، آب، کشاورزی، محیط زیست و منابع طبیعی، فرهنگی و اجتماعی و گردشگری بررسی شد.
عسگری افزود: بررسی و واکاوی جامع نیازها و مطالبات گردشگران، مسافران و زائران و رفع کمبودها و نواقص با توجه به بررسی های صورت گرفته، می تواند در افزایش ماندگاری مسافران در این استان تاثیرگذار باشد.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری سمنان تاکید کرد:دانشگاهها به صورت فعال در مقوله گردشگری و طرح های جاذب توریست در استان، مشارکت داشته باشند.
تاریخ:
1397/11/06
تعداد بازدید:
118
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal