سرخط خبرها:
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان:
در یازده ماهه سال 97 تصادفات درون شهری 16 درصد در استان کاهش یافته است
سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار با اشاره به گزارش پلیس راهوار استان در خصوص میزان آمار تصادفات درون شهری استان گفت: در یازده ماهه امسال تصادفات درون شهری 16 درصد در استان کاهش یافته است که طبق قانون برنامه این میزان سالانه 10 درصد میباشد و استان سمنان در این بخش 6 درصد رشد داشته است .
به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری سمنان

مهندس ابک سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان روز دوشنبه ششم اسفند ماه 1397 در جلسه شورای هماهنگی ترافیک استان با اشاره با اعلام آمادگی استان جهت آغاز طرح تعطیلات نوروزی بر تسریع در نصب تابلوهای دروازه ای ورودی شهرسمنان تاپیش از ایام‌تعطیلات عید تاکید کرد .
وی با اشاره به خسارات ناشی از تردد متور سواران در معابر شهری نصب موانع U شکل را جهت جلوگیری از تردد متورسیکلت در معابر شهری با هماهنگی پلیس راهور ضروری دانست.

مهندس ابک برای جلوگیری از حوادث احتمالی در ایام نوروز گفت :عملیات راهسازی در نقطه اتصال شهرها و ورودیه شهرها وپروژه های حفاری درایام طرح نوروزی 98 باید تعطیل گردد
وی همچنین از مراکز معاینه فنی خودرو سبک خواست تا نسبت به سرویس دهی مناسب به وسایل نقلیه اقدام نمایند .

سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان اظهار داشت : دستگاههای امداد رسان وخدمات رسان در ایام تعطیلات آمادگی لازم را داشته باشند و کشیکها طبق برنامه زمانی مشخص شود تا مسافران نوروزی بدون هیچ مشکلی در جاده ها تردد نمایند .

وی همچنین از فرمانداران خواست تا نسبت به حل مباحث ترافیکی برپایی بازارچه های عرضه محصولات روستایی و عشایری اقدام نمایند .

قدرت اله ابک همچنین بر بر ساماندهی پایانه هاحمل و نقل درخصوص جابجایی مسافران در ایام نوروز و رفاه مردم تاکید کرد .

ابک در پایان از ارزیابی عملکرد دستگاههای خدمات رسانی در ایام تعطیلات نوروزی پیش از شروع سال جدید در آخرین جلسه هماهنگی شورای ترافیک استان خبر داد .

تاریخ:
1397/12/06
تعداد بازدید:
35
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal