سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان :
دشمن به دنبال جنگ نرم اقتصادی است
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه دشمن به دنبال جنگ نرم اقتصادی است، گفت: با مقاومت و ایستادگی از آرمان‌های خود کوتاه نخواهیم آمد
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان

 حبیب الله خجسته پور در آئین تجلیل از آزادگان سرافراز استان سمنان ضمن بیان اینکه در حالی تازه نهال انقلاب کاشته شده و به دنبال تثبیت آن بودیم دشمنان جنگ نابرابری را علیه ما آغاز کردند، ابراز داشت: این جنگ اگرچه خسارات فراوانی را بر ما وارد کرد اما بی تردید زیبایی‌های زیادی نیز در خود داشت که دفاع همراه اخلاق زیبایی این تابلوی بزرگ و زیبا است.

وی ضمن بیان اینکه فرمانده ما در دوران هشت سال دفاع مقدس، یک ژنرال نظامی نبود بلکه ایشان معلم اخلاق بود، افزود: در دوران جنگ تحمیلی بااخلاق جنگیدیم و از کیان مقدس جمهوری اسلامی دفاع و حتی با اسرای عراقی نیز اخلاقی رفتار کردیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه امروز دشمنان پس از هشت سال دفاع مقدس نه تنها کوتاه نیامده بلکه شیوه‌های خود را تغییر دادند، ابراز داشت: امروز دشمن به جنگ نرم و به‌ویژه جنگ اقتصادی با ملت ایران روی آورده است و می‌بایست همچون سربازی سرافراز جانانه مقاومت و ایستادگی کرده و از دستورات فرمانده و مقتدای انقلاب تبعیت کنیم.

خجسته پور بابیان اینکه می‌بایست همگی دست از همراهی با انقلاب و آرمان‌های آن برنداشته و در رکاب و پشت‌سر فرمانده بزرگ انقلاب از کیان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دفاع کنیم، تصریح کرد: آزادگان سرافراز ما با ایستادگی و ایمان، صبر را نیز شرمنده خود ساختند و همین رویه این ایثارگران باید تداوم یابد.

وی بابیان اینکه آزادگان سرافراز ما هیچ‌گاه در هیچ شرایطی از ارزش‌های الهی کوتاه نیامدند، افزود: دشمنان در ایام جنگ تحمیلی هشت ساله از بیرون از خاک ایران اسلامی به صورت فیزیکی ضربه وارد می‌کردند و امروز نیز قصد دارند تا با اعمال فشار و تحمیل مشکلات اقتصادی مردم را ناامید سازند. ‌

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان بابیان اینکه در هشت سال دفاع مقدس ملت ایران، همواره تعاون و در کنار هم بودن را باور داشتیم لذا کمبودها را نیز تحمل می‌کردیم، ابراز داشت: بی‌شک اگر یاری خداوند نبود، ما در همان روزهای اول شکست می‌خوردیم.

خجسته پور بابیان اینکه وظیفه ما در شرایط کنونی آن است که با بازگویی و یادآوری خاطرات آزادگان، نسل جوان و نوجوان را با آن دوران سراسر افتخار و حماسه آشنا کنیم، تصریح کرد: لازمه قرار گرفتن و مانوس کردن رزمندگان دیروز و امروز در کنار برگزاری نظیر این‌گونه جلسات است.

وی افزود: با توجه به دوران سخت گذشته می‌توان اذعان داشت که این دوران قابل تحمل است به شرط آنکه ایمان داشته باشیم و در هدفمان محکم بوده و ثابت قدم باشیم.
تاریخ:
1398/05/26
تعداد بازدید:
31
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal