سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون سیاسی امنیتی استاندار سمنان تاکید کرد:
قضاوت منصفانه و تصمیم‌گیری صحیح ماحصل تقویت دانش سیاسی است
معاون استاندار سمنان تقویت دانش سیاسی را سبب ایجاد دیدباز و نگرش بهتر جامعه به مسائل دانست و تصریح کرد: قضاوت منصفانه و تصمیم‌گیری صحیح ماحصل تقویت دانش سیاسی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین املل استانداری سمنان

حبیب الله خجسته پور در مجمع عمومی خانه احزاب استان سمنان به میزبانی استانداری ضمن بیان اینکه در سه سال گذشته خانه احزاب در استان سمنان رشد کمی خوبی داشته است، تاکید کرد: امروز وقت آن رسیده تا خانه احزاب سمنان توسعه کیفی و افزایش اعضا را در دستور کار خود قرار دهد تا شاهد تبلور هرچه بیشتر ظرفیت های این حوزه باشیم.

وی با بیان اینکه برگزاری آموزش‌های سیاسی، در قالب درون حزبی و یا فراگیر برای عموم مردم رویکرد هایی هستند که می بایست توسط خانه احزاب به کار گرفته شوند، بیان داشت: یکی از رسالت های خانه احزاب آموزش و فرهنگ سازی محسوب می شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان با بیان اینکه خانه احزاب سمنان رشد کمی خوبی داشته است، گفت: توسعه کیفی و افزایش اعضای این خانه در دستور کار قرار گیرد.

خجسته پور افزود: امروز باید برای تقویت دانش سیاسی جامعه از ابزار های مختلفی استفاده کرد از همه آن ها مهمتر می تواند رسانه ها، احزاب، برگزاری کارگاه، همایش و سمینارهای تخصصی و ... باشد.

وی با بیان اینکه خانه احزاب می بایست برای تقویت دانش سیاسی جامعه بکوشد، تاکید داشت: ارتقای سطح آگاهی های مردم به بینش سیاسی منجر خواهد شد.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان دومین بخش سخنان خود را به نقش احزاب در مشارکت عمومی و همچنین عرصه سیاسی و اجتماعی اختصاص داد و گفت: احزاب با وجود تفاوت در نگرش‌ها و مرامنامه‌ها، واسط بین مردم با حکومت و حاکمیت هستند.

خجسته پور درباره اثرگذاری احزاب نیز، توضیح داد: حضور پرشور در انتخابات یکی از کارکرد های احزاب در جامعه محسوب می شود که این امر می تواند با صدور بیانیه ها، برگزاری نشست ها، میتینگ ها، همایش ها و ... اتفاق بیفتد.
تاریخ:
1398/05/28
تعداد بازدید:
29
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal