سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون استاندار سمنان:
فرمانداری‌های برتر استان سمنان معرفی و تقدیر می‌شوند
معاون استاندار سمنان بابیان اینکه فرمانداری‌های برتر استان معرفی و در شورای برنامه‌ریزی تقدیر می‌شوند، گفت: جشنواره شهید رجایی در مقطع شهرستانی نیز برگزار می‌شود
به گزار  روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
حبیب الله خجسته پور ظهر پنج‌شنبه در حاشیه جشنواره شهید رجایی استان سمنان که به میزبانی استانداری برگزار شد، ضمن بیان اینکه این همایش به صورت شهرستانی نیز برگزار می‌شود و دستگاه‌های برتر شهرستان تقدیر خواهند شد، ابراز کرد: در این مراسم همچنین فرمانداری‌ای برتر استان معرفی و البته در نخستین شورای برنامه‌ریزی استان پس از هفته دولت، تقدیر می‌شوند.

وی بابیان اینکه مدیران کل 19 دستگاه اجرایی استان سمنان در جشنواره شهید رجایی در پنج شاخص تقدیر شدند، ابراز داشت: مشابه مراسم مذکور در شهرستان‌ها نیز برگزار می‌شود تا بتوانیم در زمینه انگیزه‌سازی برای دستگاه‌های اجرایی و دولتی موفق عمل کنیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار سمنان بابیان اینکه هفته دولت سال جاری پربارتر از همه سال‌ها بود، تأکید کرد: برنامه‌های بسیار شاخصی در این هفته در استان برگزار شد که خوشبختانه مردم و مسئولان نیز توانستند از آن‌ها استقبال شایان توجهی را داشته باشند.

خجسته پور در بیان شاخص‌ترین برنامه‌های این حوزه، تأکید کرد: برگزاری بزرگ‌ترین جشنواره فرهنگی و ورزشی کشور در استان سمنان در گرامیداشت هفته دولت یکی از شاخص‌ترین برنامه‌های اجراشده بود.

وی بابیان اینکه سمنان میزبان ده‌ها استان کشور در این رویداد بود، گفت: توانمندی‌های استان در زمینه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی و اجتماعی در این نمایشگاه و رویداد مهم فرهنگی، به معرض دید عموم گذاشته شد.

معاون استاندار سمنان گفت: این رویداد مهم ورزشی و فرهنگی با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان، دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری و مشارکت دیگر دستگاه‌های اجرایی برگزار شد که جای قدردانی دارد، همچنین می‌توان از این جشنواره برای برگزاری برنامه‌های مشابه در راستای ترویج نشاط اجتماعی به خصوص در بین جوانان استفاده کرد.

خجسته پور بیان کرد: برگزاری رویدادهایی از این دست در افزایش روزافزون وحدت و همدلی در بین شهرستان‌های استان سمنان بسیار می توانند تاثیرگذار باشند.
تاریخ:
1398/06/07
تعداد بازدید:
553
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal