سرخط خبرها:
با حضور دکتر خجسته پور انجام شد:
افتتاح آتش‌نشانی شهرداری کلاته رودبار دامغان
ساختمان مستقل آتش‌نشانی شهرداری کلاته رودبار دامغان، روز شنبه با حضور حبیب‌الله خجسته‌پور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان، مسوولان این شهرستان و استان سمنان به بهره‌برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان شهردار کلاته رودبار امروز در حاشیه افتتاح ساختمان آتش نشانی کلاته رودبار افزود: آتش نشانی شهرداری کلاته رودبار در زمینی به مساحت یک هزار متر مربع به بهره برداری رسید.
سجاد فدایی باشی اضافه کرد: این مجموعه دارای 2 طبقه و شامل آشیانه، واحد اداری، خدماتی و آموزشی اس و برای تکمیل و تجهیز این ساختمان، 9 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات استانی و منابع داخلی هزینه شده است.
فدایی باشی گفت: هم اکنون چهار نیرو به صورت شیفتی در آتش نشانی کلاته رودبار مشغول فعالیت هستند.
وی ادامه داد: این مجموعه دارای یک دستگاه خودروی سنگین حمل آب به ظرفیت 2 هزار لیتر است که با توجه به مساحت زیر نظر، به یک خودروی دیگر است.
شهردار کلاته رودبار خاطر نشان کرد: پیش از این، آتش نشانی کلاته در یک سوله اجاره ای مستقر بود که اکنون دارای یک ساختمان مستقل شده است.
شهر کلاته رودبار در 45 کیلومتری شمال شهر دامغان و در محور دامغان-گلوگاه قرار دارد که طبق سرشماری سال 1395 دارای چهار هزار و 611 نفر جمعیت است.
خجسته پور معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در این سفر از کارگاه خیاطی مؤسسه خیریه مهرگان کلاته رودبار با 10 نیروی انسانی فعال، بازدید کرد. بهره برداری از چهار طرح بهداشتی و عمرانی و بازدید از مجموعه تفریحی چشمه علی دامغان از دیگر برنامه های معاون استاندار به شهرستان دامغان است.
تاریخ:
1398/06/24
تعداد بازدید:
26
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal