سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
توسط معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان مطرح شد :
لزوم راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیک
حبیب‌الله خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای آهوانو دامغان اظهار کرد:‌ در جهت خدمت‌رسانی هر چه بیشتر به مردم، این خانه بهداشت به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی ، تشریفات و امور بین الملل استانداری سمنان حبیب‌الله خجسته‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان در آیین افتتاح خانه بهداشت روستای آهوانو دامغان تصریح کرد: امیدواریم مسیری که مسؤولان بهداشت و سلامت در جامعه انتخاب کردند، در جهت خدمت صادقانه به مردم ادامه‌دار باشد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان اضافه کرد: شعار پیشگیری بهتر از درمان است، یکی از مواردی است که در جامعه تسری پیدا کرده و وجود این‌گونه خانه‌های بهداشت در تحقق این مهم امری بسیار مطلوب و ضروری است.

خجسته‌پور اضافه کرد: امیدواریم ارتباط دوسویه و تعامل بین مردم و مسؤولان سلامت بیش از پیش برقرار باشد و توسعه و تقویت پیدا کند.

وی تصریح کرد: سطح خدماتی که مردم از این مراکز می‌گیرند، نشان از افزایش تعامل دوسویه این عزیزان با مسؤولان دارد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان ادامه داد: باید تلاش کنیم تا بتوانیم در مناطق روستایی و این‌گونه خانه‌های بهداشت، در راستای افزایش رضایتمندی مردم، حضور پزشکان و متخصصان را افزایش دهیم.

خجسته‌پور گفت: راه‌اندازی سامانه‌های الکترونیک یکی از خدمات بسیار مطلوب است که از طریق این سامانه‌ها می‌توان نوع رضایتمندی مردم بعد از دریافت خدمات را ارزیابی کرده و تلاش خود را مضاعف کنیم تا این رضایتمندی به حد اعلی برسد.

امروز همچنین آسفالت معابر روستای آهوانوی دامغان با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان به بهره‌برداری رسید.

تاریخ:
1398/06/24
تعداد بازدید:
495
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal