استانداری سمنان
ورود اعضا / عضویت
آرامش امروز مردم در گرو چشمان بیدار پلیس است/نیروی انتظامی به استقلال فکری و سیاسی مردم کمک کند 1397/07/14
استاندار سمنان:
آرامش امروز مردم در گرو چشمان بیدار پلیس است/نیروی انتظامی به استقلال فکری و سیاسی مردم کمک کند
به گزارش روابط عمومی و امورالملل استانداری سمنان

 صبحگاه مشترک نیروهای مسلح و رژه یگان های نظامی استان به مناسبت هفته ناجا با حضور سیدشهاب الدین چاوشی صبح روز شنبه 14 مهرماه در محل ستاد فرماندهی نیروی انتظامی استان برگزار گردید.
 استاندار سمنان در این مراسم با اشاره به اقتدار کشور به عنوان رمز پیروزی ملت ایران یادآور شد: نیروی انتظامی در کنار دیگر نیروهای مسلح برای افزایش روز افزون امنیت و اقتدار ملی تلاش می کند که آرامش امروز مردم در گرو چشمان بیدار پلیس است.

 سید شهاب الدین چاوشی، افزایش روز افزون اقتدار و امنیت در جامعه را یادآور شد و گفت: اقتدار و امنیت در جامعه، تنها با به دست گرفتن سلاح حاصل نمی شود بلکه با رویکرد عملی و علمی، اندیشه و توجه به باورهای دینی می توان گره از مشکلات مردم باز کرد.

 وی ارائه مشاوره برای سازش و جلوگیری از ارتکاب جرم را از اقدامات مهم و برجسته ناجا برشمرد و افزود: این رویکرد نشان می دهد این نهاد ارزشی در استان ما سمنان بدرستی رویکرد علمی و عملی را در برقراری نظم و امنیت در جامعه انجام داده است.

رئیس شورای تامین استان با بیان اینکه باید در چارچوب قانون اساسی، تمام افراد جامعه در کشور با برخورداری از امنیت، استقلال فکری و سیاسی داشته باشند خاطر نشان کرد: با این راهبرد نیروی انتظامی در دل های مردم جای می گیرد.

 چاوشی با اشاره به این موضوع که امروز اقتدار ملت ایران، ایالات متحده آمریکا را در منجلاب غرق کرده، اظهار داشت: امروز تمامی کشورهای جهان در رابطه با بدعهدی استکبار جهانی متفق القول اظهار نظر می کنند.

وی موضوع بانگ رسوایی آمریکا با اثبات نقض حقوق بشر در دیوان بین المللی لاهه را یادآور شد و گفت: تحریم های دارویی و غذایی علیه کشورمان توسط امریکا بخشی از این جنایت امریکا بر علیه ملت ایران است.

عالیترین مقام اجرایی استان با بیان این نکته که اکنون آمریکا در بدترین شرایط سیاسی در جهان قرار دارد یادآور شد: در گذشته استکبار جهانی با اتخاذ رویکردهای مختلف می توانست بسیاری از کشور را در اجرای طرح ایران هراسی همراه خود داشته باشد، اما این روزها آمریکای جنایتکار در موضوع ایران منزوی و تنها شده است.

 چاوشی گریزی به اقدامات شوم ایالات متحده آمریکا در منطقه خاورمیانه زد و افزود: امروز امریکا با فروش 500 میلیارد دلاری سلاح به عربستان سعودی در حال تدارک جنگ جدید در خاورمیانه است اما به لطف خدا، ایران اکنون در اوج اقتدار در منطقه قرار دارد.

 وی در پایان با اشاره به تجمع چند صد هزار نفری جوانان بسیجی کشور در روز پنجشنبه هفته گذشته یادآور شد:این تجمع، نماد اقتدار ملی در ایران اسلامی بود و نشان داد که با اتحاد و همدلی، این نظام مقدس از هر شرایط سختی به سلامت عبور خواهد کرد.
تعداد بازدید: 67
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
Powered by DorsaPortal