سرخط خبرها:
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری سمنان:
تکریم زائران اربعین، بر اهمیت برگزاری باشکوه مراسم می افزاید/دستگاه‌های های استانی متولی برگزاری پیاده روی اربعین، اشتیاق مردمی را با انسجام بیشتری ادغام کنند
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: تکریم زائران اربعین ضروری است و بر اهمیت برگزاری باشکوه مراسم می افزاید و دستگاه‌های های استانی متولی برگزاری پیاده روی اربعین، اشتیاق مردمی را با انسجام بیشتری ادغام کنند.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل استانداری سمنان
 
 جلسه هماهنگی ستاد اربعین حسینی استان به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار با هدف بررسی ارائه گزارشی از آخرین اقدامات انجام شده برای برگزاری باشکوه مراسم اربعین در محل سالن غدیر استانداری سمنان برگزار شد.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در این جلسه با بیان سه ویژگی مهم مراسم راهپیمایی اربعین حسینی یادآور شد: اهمیت برگزاری این مراسم که عظمت دنیای اسلام را به رخ جهان می کشد و پیوند مشترکی را با کشور عراق رقم می زند، می طلبد که در جهت ضرورت تکریم زائران اربعین اقدام مناسب و موثری انجام شود.

 دکتر سعید ناجی اعمال برخی سلایق و دخالت های بی مورد را از آفات خدمت رسانی بهتر به زائران حرم حسینی برشمرد و گفت: افزایش تعداد موکب ها بیشتر از تعهد استانی، ممکن است از نظر فضای تبلیغاتی در بین افکار عمومی مطلوب ارزیابی شود اما در نهایت به هم ریختگی و تداخل در خدمات، بی نظمی و عدم تکریم زائران را به دنبال دارد.

 وی با قدردانی از برخی دستگاه‌های های اجرایی در پیوند زدن این حرکت مذهبی با شوق و اشتیاق مردمی خاطر نشان کرد: باید در این فضای دشوار با تدبیر بیشتر طوری اقدام شود تا همه متوجه کار منسجم شوند و بی اعتمادی نباید در این حرکت جرقه زده شود تا در فضای مبهم و مه آلود اتفاقاتی رخ دهد که همه علاقه مند به آن نباشند.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در پایان سخنان خود ضمن تاکید بر اصلاح برخی ناهماهنگی و لزوم یکپارچگی و انسجام بیشتر دستگاه‌های اجرایی استان در برگزاری مراسم باشکوه اربعین حسینی تصریح کرد: انتظار می رود که ارزیابی مناسبی در پایان این مراسم در سطح استان انجام شود تا به واسطه آن برخی رویه ها اصلاح و این مراسم پرشکوهتر از هر سال برگزار شود.
تاریخ:
1397/07/29
تعداد بازدید:
76
منبع:
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
Powered by DorsaPortal